بنزما از رئال مادرید جدا شد، الاتحاد: دستمزد سالانه 200 میلیون یورو

به گزارش فارس کلوب، باشگاه رئال مادرید با انتشار پستی در صفحاتش در شبکه های اجتماعی و همچنین انتشار بیانیه ای به صورت رسمی خبر جدایی این بازیکن در پایان فصل جاری را تایید کرد.

بنزما از رئال مادرید جدا شد، الاتحاد: دستمزد سالانه 200 میلیون یورو

کریم بنزما، ستاره فرانسوی رئال مادرید، تصمیم گرفت که به دوران حضورش در این باشگاه پایان دهد.

به گزارش ورزش سه، قرارداد بنزما با رئال مادرید در پایان فصل جاری به اتمام می رسد و با این که تصور می شد قرارداد او یک سال دیگر تمدید شود اما این بازیکن تصمیم متفاوتی گرفت.

پیشنهاد ارائه شده از سوی باشگاه عربستانی الاتحاد با دستمزد سالانه 200 میلیون یورو و قرارداد دو ساله باعث شد که نظر این مهاجم فرانسوی تغییر کند و تصمیم به ترک رئال مادرید بگیرد.

فوت مرکاتو مدعی شده که این بازیکن روز پنجشنبه در جلسه با کارلو آنچلوتی به او گفته بود که قصد جدایی دارد و همچنین به یکی از هم تیمی های فرانسوی که رابطه نزدیکی با او دارد گفته که چطور می توان پیشنهاد 400 میلیون یورویی را رد کرد؟

باشگاه رئال مادرید قصد دارد مراسمی برای ادای احترام و وداع با بنزما برگزار کند. این مراسم روز سه شنبه در مجموعه رئال مادرید و با حضور فلورنتینو پرز، رییس این باشگاه، برگزار خواهد شد.

باشگاه رئال مادرید با انتشار پستی در صفحاتش در شبکه های اجتماعی و همچنین انتشار بیانیه ای به صورت رسمی خبر جدایی این بازیکن در پایان فصل جاری را تایید کرد.

منبع: عصر ایران

به "بنزما از رئال مادرید جدا شد، الاتحاد: دستمزد سالانه 200 میلیون یورو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بنزما از رئال مادرید جدا شد، الاتحاد: دستمزد سالانه 200 میلیون یورو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید