درخواست اسماعیلی از AFC : جلوی مجوز حرفه ای سازی استقلال را بگیرید!

به گزارش فارس کلوب، هافبک تیم فوتبال العربی قطر و فصل گذشته استقلال از باشگاه سابق خود به دلیل عدم پرداخت مطالباتش به کنفدراسیون فوتبال آسیا شکایت کرد.

درخواست اسماعیلی از AFC : جلوی مجوز حرفه ای سازی استقلال را بگیرید!

به گزارش خبرنگار ورزشی فارس کلوب، فرشید اسماعیلی که به تازگی به العربی قطر پیوسته، از استقلال به دلیل عدم پرداخت مطالباتش به AFC شکایت کرده است. اسماعیلی در نامه ارسالی خود به AFC درخواست کرده جلوی مجوز حرفه ای سازی استقلال گرفته شود.

اسماعیلی در حالی اقدام به چنین کاری کرده که ابتدا باید به کمیته شرایط فدراسیون فوتبال ایران شکایت می کرد و در صورت گرفتن رأی قطعی و عدم پرداخت مطالباتش از سوی باشگاه استقلال، موضوع را به AFC اعلام می کرد، بنابراین فعلاً خطری متوجه باشگاه استقلال نیست، هر چند کنفدراسیون فوتبال آسیا از فدراسیون فوتبال پیگیر شرایط بازیکن شاکی خواهد بود.

اسماعیلی که پس از حواشی زیاد از استقلال جدا شد، چند بار به این باشگاه برای پرداخت مطالباتش نامه داده بود، اما مدیران وقت باشگاه با بررسی پولی که اسماعیلی از علی نامداری، مشاور پیشین هیئت مدیره باشگاه گرفته و جرایمی که برای او در نظر گرفته شده بود، اعلام کردند طلب هافبک سابق استقلال به مقدار ای نیست که او درخواست کرده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "درخواست اسماعیلی از AFC : جلوی مجوز حرفه ای سازی استقلال را بگیرید!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "درخواست اسماعیلی از AFC : جلوی مجوز حرفه ای سازی استقلال را بگیرید!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید