انواع عکس و مدل سنگ آنتیک آشپزخانه مدرن و شیک

به گزارش فارس کلوب، ابتدا پیش از اینکه به مبحث مدل سنگ آنتیک آشپزخانه وارد شویم شاید بهتر باشد اندکی در خصوص سنگ آنتیک توضیحاتی را ارائه بدهیم تا برای افرادی که با آن آشنایی کامل ندارند اطلاعات مفیدی در این زمینه فراهم نموده باشیم.در حقیقت سنگ آنتیک از قرار دادن قطعات شکسته سنگ و خرده سنگ ها کنار هم و چسباندن آنها با چسب هایی رزینی فراوری می شوند. سنگ آنتیک به گونه ای از ترکیب ضایعات و باطله های سنگ زیبا و تزیینی تراورتن بوجود می آید که در نمای خارجی خانه بسیار مورد استفاده قرار می گیرند. البته باطله و ضایعه بودن این سنگ ها به هیچ عنوان به معنای کیفیت پایین و نامناسب این سنگ های نیست بلکه دقیقا برعکس است و سنگ های آنتیک از کیفیت بالا و قیمت بسیار مناسبی برخوردار هستند که آنها را تبدیل به یکی از بهترین گزینه ها برای افرادی می نماید که خواستار داشتن دکوراسیونی طبیعی در محیط داخل خانه خود هستند. خود سنگ تراورتن زیبایی طبیعی زیادی در بافت خود دارد اما داشتن سختی کم و استحکام و شکل پذیری بالا باعث بوجود آمدن قابلیت برش و ساب در آنها شده که رجحان واضحی از لحاظ هزینه تمام شده نسبت به دیگر سنگ های سخت از قبیل گرانیت و کوارتز دارد. البته از سنگ های دیگر از قبیل آهک، دولومیت و مرمر هم در سنگ های آنتیک استفاده می گردد که زیبایی های مخصوص به خود را دارند.

انواع عکس و مدل سنگ آنتیک آشپزخانه مدرن و شیک

با نگاهی به تصاویری که در این صفحه درج نموده ایم به راحتی می توان فهمید که سنگ آنتیک آشپزخانه می تواند در هر رنگ و مدلی موجود بوده و از آن در هر نمایی استفاده کرد. قدرت طراحی و مهندسی در این روزها می تواند بهترین مدل ها و دکوراسیون آشپزخانه را با هر چیزی ایجاد نماید از جمله انواع سنگ آنتیک در رنگ های مختلف.

شاید عده ای تمایل داشته باشند سنگ آنتیک آشپزخانه خود را با رنگ کابینت ها و حتی مدل آن هماهنگ نمایند. به راحتی این کار شدنی است و می توان از طراح خواست تا بهترین دیزاین، دکوراسیون و البته برترین رنگ و جنس از سنگ آنتیک آشپزخانه را انتخاب و استفاده کند. اینجا دیگر نمی توان نسبت به این مسئله یعنی عدم هماهنگی و سِت نبودن سنگ و کابینت بی تفاوت بود زیرا در سرانجام، کار به شدت بد و زشت خواهد شد.

گاهی نیز بعضی تمایل به ایجاد تضاد بین رنگ سنگ آنتیک در آشپزخانه خود با رنگ کابینت ها، رنگ میزغذاخوری، سنگ اوپن و سایر وسایل دارند که این شیوه نیز به شدت جذاب و دوست داشتنی ست. می توان با استفاده از رنگ روشن در دیوار آشپزخانه و رنگ تیره در کابینت ها بهترین دکوراسیون را در محیط آشپزخانه ایجاد کرد.

همچنین طبق تصاویر می توان از یک سنگ آنتیک آشپزخانه عظیم بعنوان سنگ اوپن و از همان نوع و جنس و رنگ نیز برای دیوارها استفاده نمود. کابینت ها و میز و جایگاه غذاخوری نیز در هماهنگی کامل با یکدیگر و رنگی مخالف با رنگ سنگ ها. این ترکیب، بینظیر و شاهکار از آب در خواهد آمد.

معمولاً بهترین دکوراسیون توسط انواع سنگ های آنتیک آشپزخانه مدرن و شیک زمانی ایجاد می گردد که در استفاده از تمامی ابزار و اِلمان های موجود به دقت عمل کنیم. به این شکل، بهترین آشپزخانه با بهترین دکوراسیون را خواهیم داشت.

برای انتخاب مدل سنگ آنتیک برای دیوار آشپزخانه باید بیشتر از هم چیز به کیفیت سنگ نگاه کنید. معمولا سنگ هایی که رگه های طبیعی بیشتر و درشت و جلا و درخشندگی بیشتری دارند از لحاظ کیفیت از دیگر مدل ها برتر هستند. سنگ آنتیک با کیفیت در مقبل سایش و رطوبت کاملا مقاوم است و دارای عمر مفید وطولانی می باشد بعلاوه از وزن کمی هم برخوردار هستند. از لحاظ قیمتی سنگ آنتیک قیمتی بسیار کمتر نسبت به سنگ های طبیعی دارند چر که فرایند دشواری برای رساندن سنگ های طبیعی و قابل استفاده کردن آنها طی می گردد که در خصوص سنگ های آنتیک اینگونه نیست. سنگ های آنتیک دکوری یکی از بهترین گزینه ها برای دکوراسیون آشپزخانه های مدرن است. دکوراسیون آشپزخانه مدرن باید ساده و بدور از اغراق در تزیینات باشد اما به مقدار کم این کار جلوه ای بسیار جذاب به آشپزخانه می دهد. بنابراین بهترین راه برای تزیین آن استفاده از مدل سنگ آنتیک آشپزخانه است که با رگه ها و بافت زیبای خود به دکوراسیون آشپزخانه جلوه ای لوکس و زیبا می بخشد.

منبع: اتاق

به "انواع عکس و مدل سنگ آنتیک آشپزخانه مدرن و شیک" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انواع عکس و مدل سنگ آنتیک آشپزخانه مدرن و شیک"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید