فال روزانه آدینه 5 آبان 1396

به گزارش فارس کلوب، فال روزانه آدینه 5 آبان 1396، فال امروز، فال روز تولد، فال متولدین مهر، فال متولدین آبان، فال متولدین آذر، فال متولدین دی، فال متولدین بهمن

فال روزانه آدینه 5 آبان 1396

موقعیت خورشید و ماه

  • خورشید در موقعیت برج عقرب (Scorpius)
  • ورود ماه به موقعیت برج دلو (Aquarius)

فال روزانه آدینه 5 آبان 1396

فروردین

امروز فعالیت های اجتماعی و گروهی زیادی را در برنامه روزانه خود دارید و در میان این ملاقاتها ممکن است با فردی آشنا شوید که می تواند در زمینه حرفه ای یاری زیادی به شما نموده و روی آینده کاریتان تاثیرگذار باشد. پیغام و یا ایمیلی از یکی از دوستان نزدیک و یا عشقتان دریافت خواهید کرد که حاوی خبرهای خوبی برای شما خواهد بود. هر فعالیتی که در حال حاضر در زمینه به دست آوردن منافع مادی شروع کنید به شرط آن که آن را تا آخر راه ادامه داده و به صورت حرفه ای با آن برخورد کنید به احتمال زیاد برای شما پیروزیت زیادی را به همراه خواهد داشت. اگر متوجه حرف ها و برخوردهای کسی که دوست دارید نمی شوید با او در خصوص این موضوع حرف بزنید .

اردیبهشت

امروز سلامت فیزیکی و نگرش همراه با شور و هیجانی که به جهانی اطرافتان دارید می تواند روزتان را تبدیل به خاطره خیلی خوبی برای شما بکند. روابطی که با دوستان و اعضای خانواده تان دارید خیلی خوب پیش می فرایند و هم شما و هم آنها از شرایط موجود راضی هستید. در واقع امروز همه چیز خیلی خوب پیش خواهد رفت، پس از روزتان بیشترین بهره ممکن را ببرید. شما نمی توانید تمام وقت و انرژی خود را صرف این کنید که ببینید دیگران چه فکری می نمایند و از گفته هایشان چه منظوری دارند. پس خیلی مستقیم از طرف مقابلتان در خصوص آنچه می خواهد به شما بگوید سوال کنید تا هیچ سوء تفاهمی بینتان به وجود نیاید .

خرداد

اطلاعاتی که امروز به دست می آورید شما را به این فکر خواهد انداخت که باید خودتان به دنبال یافتن حقیقت بروید. شاید این مسئله مربوط به مسائل کاری و حرفه ای و شاید هم مرتبط با مسائل معنوی باشد، به هر حال ذهن هوشیار شما برای هر گونه فعالیتی آماده است. احساس می کنید زندگی دارد روز به روز سخت تر و بیرحن تر می گردد. امید خودتان را در هیچ شرایطی از دست ندهید و تسلیم تردیدهای خود نشده و قدرت تفکر مثبت در به وجود آوردن جهانیی بهتر را دست کم نگیرید. مسئله ای که به نظر شما مسخره و بی اهمیت می آید ممکن است باعث دلخوری عشقتان گردد، حواستان را خوب جمع کنید .

تیر

با وجود این که ما معمولا احساس مسئولیت بالایی دارید و سعی می کنید بین مسائل شخصی و حرفه ای تعادل مناسبی برقرار کنید، امروز ذهنتان بیشتر درگیر مسائل شخصی و خانوادگیتان است. خوب البته در یک روز تعطیل زیبا مثل امروز این عاقلانه ترین انتخاب ممکن می تواند باشد. دوستان نزدیک و اعضای خانواده تان را دور هم جمع کنید و از یک بعدازظهر گرم و صمیمی لذت ببرید. مسائل موجود در رابطه عاطفیتان در حال حاضر از عدم تعادل بین احساسات شما و طرف مقابلتان سرچشمه می گیرد. شما دوست دارید احساسات خود را با کسی که دوست دارید در میان بگذارید، ولی به نظر می رسد عشقتان فعلا ترجیح می دهد خیلی رمانتیک نباشد و احساساتی رفتار نکند .

مرداد

به واسطه انرژی های مثبت امروز، روابط شخصی و کاری شما بهبود می یابند؛ البته تمام این ها به شرطی هستند که تمام کوششتان را به کار گرفته و مواظب حرف ها و رفتارتان باشید. امروز یکی از مناسب ترین زمان های ممکن برای درست کردن روابط خود با دیگران به ویژه دوستانتان است. شاید دوست داشته باشید برای این منظور همه دوستانتان را دور خود جمع کنید و یک مهمانی کوچک بگیرید. خوش بینی و مثبت گرایی امروزتان باعث می گردد تادیگران دوستتان داشته باشند. امروز ناگهان جذب و شیفته فردی می شوید که تا به امروز در کنارش احساس خجالت و معذب بودن داشته اید. فکری به حال تپش های قلب خود و گل انداختن گونه هایتان بکنید .

شهریور

شاید چند روز اخیر در انتظار دریافت مبلغی پول بوده باشید که هنوز به دستتان نرسیده و این موضوع شما را خیلی ناراحت نموده است. نگران نباشید، امروز این پول بالاخره به دستتان خواهد رسید. در حال حضر هر گونه تاخیری در رسیدن به اهدافتان از بین رفته است و اگر به دنبال تکمیل پروژه ای بوده اید امروز همان روزی است که در انتظارش بودید. امروز روز خوبی برای درگیر شدن و رقابت با دیگران نیست، تا جای ممکن حس همکاریتان را به کار بگیرید تا کارهایتان با پیروزیت بیشتری همراه شوند. هر کاری که می کنید این نکته را به یاد داشته باشید که وقتی جهان چیز بهتری می خواهد به شما هدیه کنید روی به دست آوردن همان چیزی که قبلا در ذهنتان بوده است اصرار نکنید .

مهر

امروز احساس می کنید که ذهنتان بسیار سریع و هوشیار است و افکارتان از تمرکز بیشتری برخوردار هستند.این می تواند فرصت خیلی خوبی برای مطالعه و تحقیق و آنالیز در خصوص موضوعاتی که ذهنتان را به خود مشغول نموده اند باشد. شاید مجبور شوید قراری را که برای دیدن دوستان و عزیزانتان گذاشته بودید را به تاخیر بیندازید، اما حتما این ملاقات انجام خواهد شد. امروز روز فوق العاده ای برای عاشق شدن به نظر می رسد، ولی پیدا کردن عشق در جهانی واقعی بازی بی رحمانه ای می تواند باشد. تمام زیبایی هایی که در جهانی اطرافتان می بینید بازتابی از آنچه هستند که در ذهن خودتان وجود دارد. اجازه ندهید تصورات ذهنیتان دید شما را نسبت به واقعیت های عینی جهانی اطرافتان مبهم نمایند .

آبان

امروز در اثر اتفاقاتی که در خانه پیش می آیند ممکن است دوباره سر و کله ترس ها و نگرانی های قدیمیتان پیدا گردد. درست است که باید به این احساسات خود رسیدگی کنید، اما نباید اسیر و رگفتار آنها بشوید و بیش از اندازه خودتان را با آنها درگیر کنید. امروز از قدرت تخیل بسیار بالایی برخوردار هستید، این توانایی خود را به جای خیال پردازی کردن روی انجام کارهای مفیدی مثل تغییر دکوراسیون منزلتان و انجام کارهای هنری متمرکز کنید. اگر قصد دارید چیز گران قیمتی بخرید برنامه خود را یک بار دیگر با دقت تمام از نظر بگذرانید. متاسفانه امروز ممکن است در محاسبات خود دچار اشتباه شده و یا از لحاظ منابع اقتصادی با کمبود روبرو شوید .

آذر

امروز اتفاقاتی که در محل زندگیتان می افتند اطلاعات جالب و جدیدی را برای شما به همراه خواهند داشت. پیغامی که از یکی از آشنایانتان دریافت می کنید می تواند شما را در مسیری جدید به سوی هدفی متفاوت قرار دهد. روابط شما با تمام اطرافیانتان از عشقتان گرفته تا آشناهای دور خیلی خوب و با هماهنگی تمام پیش خواهد رفت و در هر موردی که صحبت کنید می توانید باهم کنار آمده و به توافق برسید. اگر در حال حاضر پله های ترقی را به سرعتی که انتظار داشته اید طی نکنید، ممکن است فکر کنید که یک جای راه را اشتباه رفته اید و تصمیم اشتباهی گرفته اید. با این حال با همان نظم و اراده همیشگی به کوششتان ادامه دهید، شما به زودی ثمره زحمات خود را خواهید چشید .

دی

امروز باید برای پیروزیتی که در زمینه حرفه ای به دست آورده اید یک مهمانی راه بیندازید. هیچ احساس گناهی نداشته باشید و با خیال راحت از این جشنی که لایق آن هستید لذت ببرید. کار و تمامی مسائل مربوط به آن را برای یک روز هم که شده کنار بگذارید و فقط از این روز زیبا لذت ببرید و نگذارید هیچ چیزی خاطرتان را مکدر کند. کوشش های فراوانی که نموده اید بالاخره دارند به نتیجه می رسند و دارید مورد توجه و تایید قرار می گیرید، از ثمره کوششتان لذت ببرید! به وجود آمدن سوء تفاهم بین اعضای خانواده تان می تواند خیلی راحت روزتان را خراب کند، ولی اگر نسبت به احتیاج های دیگران حساس باشید و توجه کافی را به آنها داشته باشید می توانید خیلی راحت خودتان را از دردسر دور نگاه دارید .

بهمن

بالاخره دارید به موضوعی که برای مدتی طولانی ذهن شما را به خود مشغول نموده و در خصوص آن به تحقیق و آنالیز پرداخته بودید پی می برید و می توانید نهایتان آن را در جهت رسیدن به اهداف خود به کار بگیرید. ذهن شما کاملا باز و آزاد است و تمرکز بالایی دارید و خیلی منطقی و موثر فکر می کنید، تمام این چیزها دست به دست هم داده و باعث می شوند هر کاری را که امروز شروع کنید با پیروزیت همراه باشد. اجازه ندهید تردیدهای گاه و بیگاهتان مانع پیشرفت شما بشوند. امروز همه چیز خیلی ساده و راحت پیش خواهد رفت، به شرط آن که اجازه ندهید حساب و کتاب های منطقی و واقعیات های ناخوشایند مزاحم لذت بردن شما از روز تعطیلتان بشوند .

اسفند

کارهایی که در گذشته انجام داده اید و تاثیراتی که بدون آن که خودتان از آنها مطلع باشید روی دیگران گذاشته اید، امروز شما را به صورت جدی تحت تأثیر قرار خواهند داد و توانایی شما در برخورد با مسائل مهم را نیز افزایش می دهند. امروز پی بردن به احساسات و افکار نزدیکانتان برای شما خیلی راحت تر از زمان های دیگر خواهد بود. این مسئله به شما یاری می نماید که توجه بیشتری به برخورد و رفتارتان نشان دهید. خوشبختانه شما امروز می توانید در به دست آوردن خواسته هایتان خیلی پیروز باشید و آنچه در ذهنتان می گذرد را به واقعیت تبدیل کنید. البته قرار نیست این چیزها خیلی عظیم و دور از دسترس باشند، سعی کنید از زیبایی های کوچک زندگی لذت ببرید.

منبع: setare.com

به "فال روزانه آدینه 5 آبان 1396" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فال روزانه آدینه 5 آبان 1396"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید