فیلم ، کنایه سنگین رنو به ماشین های تسلا

به گزارش فارس کلوب، دیجیاتو نوشت: سوژه ویدیوی تبلیغاتی رنو، کشنده سنگین تسلا موسوم به Semi است.

فیلم ، کنایه سنگین رنو به ماشین های تسلا

در این ویدیوی طعنه آمیز، یک کارگر پوستر تسلا Semi را روی دیوار نصب می نماید. همزمان با این کار، کپشنی ظاهر می گردد با این عبارت: کسانی هستند که ادعاهای بزرگی دارند.

در ادامه، کارگر نصب کننده پوستر تسلا، سوار بر یک کامیون برقی ساخت شرکت رنو می گردد و این بار عبارت و کسانی وجود دارند که در حال طی کیلومترها هستند روی صفحه نقش می بندد!

رنو در شرح ویدیوی تمسخر تسلا اضافه می نماید کامیون های برقی این شرکت تا به امروز در مجموع رکورد 2 میلیون کیلومتر سفر را ثبت نموده اند. شاید بدانید این خودروساز فرانسوی کامیون های الکتریکی E-Tech Master، E-Tech D و E-Tech D Wide را روی خطوط فراوری خود دارد. ظرفیت حمل بار این کامیون ها بین 3.1 الی 26 تن متغیر است. برخلاف تسلا Semi، این کامیون ها بیشتر مناسب حمل بار در فواصل کوتاه هستند و در یک کارخانه مخصوص ساخت خودروهای الکتریکی واقع در Blainville-sur-Orne فراوری می شوند.

وعده ماسک برای تحویل تسلا Semi در آینده نزدیک

بد نیست اشاره کنیم طبق جدیدترین وعده های ایلان ماسک، تسلا Semi بزودی وارد فاز فراوری انبوه می گردد. این کارآفرین جنجالی در هفتم اکتبر بیان کرد شرکت پپسی نخستین خریداری است که در اول دسامبر سفارش های خود برای تسلا Semi را دریافت خواهد نمود. نکته تامل برانگیز اینکه تنها 5 روز پس از این وعده، خرابی پروتوتایپ Semi در حاشیه یک اتوبان بسیار خبرساز شد و تصاویر آن سراسر اینترنت را فرا گرفت!

درباره دلیل خرابی پروتوتایپ مذکور اطلاعاتی در دست نیست، اما واقعیت این است که چنین اتفاقی تازگی ندارد و برای مدل های پروتوتایپ بسیار رخ می دهد. با توجه به شرایط موجود به نظر می رسد ادعای آقای ماسک باز هم تحقق پیدا نخواهد نمود و یا حداقل باید با دیده تردید به آن نگریست.

شایان ذکر است کشنده پر سر و صدای تسلا Semi در نوامبر 2017 رونمایی شد و قرار بود در سال 2019 به فروش برسد. اما با بروز تاخیرهای مکرر، کماکان خبری از این کشنده برقی در خیابان ها و جاده ها نیست. در هر حال باید منتظر ماند و دید که آیا در اول دسامبر پپسی سفارش های خود را تحویل خواهد گرفت یا خیر.

5858

منبع: خبرآنلاین

به "فیلم ، کنایه سنگین رنو به ماشین های تسلا" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیلم ، کنایه سنگین رنو به ماشین های تسلا"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید