استقلال - سپاهان؛ جذاب و حساس مثل فینال

به گزارش فارس کلوب، دومین مسابقه دوتیم استقلال و سپاهان در کمتر از 10 روز در استادیوم آزادی برگزار می گردد. البته این مسابقه در جام حذفی است و حساسیتی دو چندان دارد. روز یازده مرداد سپاهان در حالی که امیر قلعه نویی را روی نیمکت نداشت مقابل استقلال 10 نفره باخت و از گردونه نایب قهرمانی تا حدود زیادی فاصله گرفت. آبی پوشان تهرانی هم بعد از آن برد به نایب قهرمانی در لیگ برتر امیدوارتر شدند.

استقلال - سپاهان؛ جذاب و حساس مثل فینال

اکنون، اما این مسابقه حکایت دیگری دارد. اولین اشتباه ممکن است آخرین اشتباه یک تیم باشد و خداحافظی از جام حذفی. برنده مسابقه به جمع 4 تیم نیمه نهایی اضافه خواهد شد و باید با قید قرعه حریفش را شناسایی کند. پرسپولیس، تراکتور و نفت مسجدسلیمان صعود خود را پیش از این قطعی نموده بودند.

امیر قلعه نویی سرمربی سپاهان و سرمربی اسبق استقلال هم بهبود پیدا نموده و می تواند روی نیمکت حاضر گردد همین مساله می توانید بر جذابیت ها و حتی حواشی اضافه کند. هرچند غیبت تماشاگران به خاطر کرونا همچنان توی ذوق می زند. در این روز های کرونا بینندگان تلویزیونی به جای شنیدن تشویق تماشاگران و هیاهوی آن ها گاهی توصیه ها و حتی الفاظ نیمکت نشینان و مربیان را می شنوند.

این مسابقه جدال دو گلزن خارجی خوب و فوتبال ایران هم هست. کی روش استنلی در سپاهان و شیخ دیاباته در استقلال دو مهاجم تنومند خارجی که البته دیاباته تکنیکی تر از رقیبش است.

استقلال برای رسیدن به این مرحله کار سختی نداشت. دو تیم لیگ یکی را شکست داد. استقلال ابتدا 3 بر یک گل ریحان البرز را شکست دادند و سپس 3 بر صفر هم فجرسپاسی را بردند و اکنون مقابل اولین حریف لیگ فزونی خود قرار می گیرند.

سپاهان هم ابتدا تیم لیگ دسته دویی خیبر خرم آباد را 3 بر صفر برد و سپس تیم پیکان را 2 بر یک شکست داد. اکنون، اما این مسابقه به اندازه فینال جذاب و دیدنی و البته سخت است.

منبع: فرارو

به "استقلال - سپاهان؛ جذاب و حساس مثل فینال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "استقلال - سپاهان؛ جذاب و حساس مثل فینال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید