تجلیل از 2 مستندساز قدیمی در اختتامیه جشنواره تلویزیونی

به گزارش فارس کلوب، مراسم اختتامیه پنجمین جشنواره تلویزیونی مستند و تقدیر از برگزیدگان این رویداد تلویزیونی برگزار و از فعالیت های 2 مستندساز نام آشنای کشور تقدیر می گردد.

تجلیل از 2 مستندساز قدیمی در اختتامیه جشنواره تلویزیونی

به گزارش فارس کلوب به نقل از پایگاه اطلاع رسانی سیما، مراسم اختتامیه پنجمین جشنواره تلویزیونی مستند روز دوشنبه ـ هشتم آذر ماه ـ با حضور پیمان جبلی، رئیس صداوسیما و حمید شاه آبادی معاون سیما در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار می گردد.

در این مراسم، برگزیدگان سه بخش فیلم مستند، عکس و مستندنگاری معرفی شده و تجلیل می شوند. بعلاوه در این اختتامیه پیمان جبلی، رئیس سازمان صدا و سیما سخنرانی خواهد داشت.

در بخش دیگری از مراسم اختتامیه پنجمین جشنواره تلویزیونی مستند، آیین بزرگداشت دو تن از مستندسازان باسابقه کشور برگزار خواهد شد. براین اساس، سعید رشتیان و مرتضی شعبانی، دو مستندساز پیشکسوت کشورمان در این آیین تجلیل می شوند.

بر اساس این گزارش، مراسم اختتامیه پنجمین جشنواره تلویزیونی مستند، 8 آذرماه از ساعت 17 تا 20 برگزار خواهد شد که به صورت زنده و مستقیم برای علاقه مندان از شبکه مستند سیما نیز پخش می گردد.

پنجمین دوره از جشنواره تلویزیونی مستند با شعار روایت حقیقت در قاب واقعیت با انتشار فراخوان در بخش های فیلم مستند، عکس مستند و مستندنگاری از خرداد ماه سال جاری شروع به کار کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "تجلیل از 2 مستندساز قدیمی در اختتامیه جشنواره تلویزیونی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تجلیل از 2 مستندساز قدیمی در اختتامیه جشنواره تلویزیونی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید