زمانی برای مردن نیست پرفروش ترین فیلم هالیوودی دوران پاندمی

به گزارش فارس کلوب، آخرین حضور دنیل کرگ در قالب جیمز باند در حالی همچنان پیروز است که فیلم گشت وگذار در جنگل محصول تازه دیزنی در سینما های چین اقبال چندانی نداشته است.

زمانی برای مردن نیست پرفروش ترین فیلم هالیوودی دوران پاندمی

به گزارش گروه فرهنگی فارس کلوب به نقل از هالیوود ریپورتر، زمانی برای مردن نیست تبدیل به پرفروش ترین فیلم هالیوودی دوران پاندمی در باکس آفیس بین المللی شده و از رقم 549 میلیون دلار فروش قسمت نهم سریع و خشمگین عبور نموده است.

بیست وپنجمین فیلم از مجموعه جیمز باند که این بار به وسیله کری فوکوناگا کارگردانی شده، دنیل کرگ را برای آخرین بار در نقش اصلی دارد. با وجود اینکه اکران این فیلم چند بار به خاطر کووید -19 به تاخیر افتاد، این انتظار نتوانست عملکرد فیلم را به مخاطره بیندازد.

زمانی برای مردن نیست تا به حال توانسته از فروش فیلم قبلی یعنی اسکای فال در 18 بازار و از اسپکتر در 22 بار پیشی بگیرد. این فیلم پرفروش ترین پروژه تاریخ استودیوی یونیورسال در بریتانیا، ایرلند، هلند و سوییس است.

این فیلم در آخر هفته ای که گذشت اکران خود را در استرالیا هم آغاز کرد که آخرین بازار بزرگ به جای مانده است و توانسته فعلاً 8.2 میلیون دلار بفروشد که با فاصله زیادی برترین عملکرد یک فیلم در دوران پاندمی در این کشور است.

در بازار آمریکای شمالی، زمانی برای مردن نیست از مرز 150 میلیون دلار عبور کرد و به این ترتیب فروش کل جهانی آن به بیش از 708 میلیون دلار رسیده است. این فیلم از حیث فروش کل جهانی هم با 721 میلیون دلار از همه عناوین دوران پاندمی جلوتر است.

از سوی دیگر، فیلم گشت وگذار در جنگل دیزنی با نقش آفرینی دوین جانسون و امیلی بلانت بالاخره در چین اکران شد، اما با توجه به اینکه این اتفاق سه ماه پس از اکران آن در آمریکا و سرویس استریمینگ دیزنی افتاد، عملکردش بسیار ضعیف بود و فقط 3.3 میلیون دلار فروخت.

تخمین زده می گردد که دیزنی چیزی حدود 200 میلیون دلار خرج ساخت این فیلم نموده باشد و از همین حالا دستور ساخت قسمت دوم آن را هم داده است.

این فیلم روز سی ام جولای کار خود را در باکس آفیس آمریکا آغاز کرد و بیش از 35 میلیون دلار در سه روز اول در سینما ها و بیش از 30 میلیون دلار در دیزنی پلاس فروخت. تا اینجا فروش جهانی آن به حدود 215 میلیون دلار رسیده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "زمانی برای مردن نیست پرفروش ترین فیلم هالیوودی دوران پاندمی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمانی برای مردن نیست پرفروش ترین فیلم هالیوودی دوران پاندمی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید