مترو این هفته برای دانش آموزان و دانشجویان رایگان است

به گزارش فارس کلوب، مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران از اعزام قطار های فوق العاده در صورت ازدحام مسافران اطلاع داد.

مترو این هفته برای دانش آموزان و دانشجویان رایگان است

به گزارش ایسنا، عباسی نامی صبح امروز در جلسه ستاد استقبال از مهر در خصوص تمهیدات شرکت بهره برداری مترو برای مهرماه گفت: بنا بر اعلام شهردار تهران در هفته ابتدای مهرماه مترو برای دانش آموزان و دانشجویان رایگان است که دانش آموزان به وسیله لباس مدرسه و دانشجویان با ارائه کارت دانشجویی می توانند از این امکان استفاده نمایند.

وی با بیان اینکه براساس برنامه ریزی انجام شده، آمادگی لازم برای اعزام قطار های فوق العاده وجود دارد، اضافه کرد: بعلاوه برنامه ریزی برای اجرای پایین ترین سرفاصله یعنی سه و نیم دقیقه در ساعت پیک صبح و عصر در خطوط هفتگانه پیش بینی شده است.

نامی با تاکید بر اینکه انجام تعمیرات و بازدید های دوره ای و ویژه از قطار ها در دستور کار قرار گرفته است، ادامه داد: 12 پله برقی در ایستگاه های مترو خراب بود که از ششم شهریورماه که به عنوان مدیرعامل انتخاب شدم این پله ها تعمیر و وارد مدار بهره برداری شده است؛ اما در اغتشاشات اخیر، سه دستگاه پله برقی متوقف شد.

وی با اشاره به پارک قطار های آماده در پایانه ها جهت پوشش سریع خرابی احتمالی قطار ها از استقرار تیم های تعمیراتی برای برطرف نواقص و خرابی احتمالی اطلاع داد و گفت: بعلاوه سرویس دهی مترو از ایستگاه گلشهر به هشتگرد و بالعکس از ساعت 15 به 18 افزایش یافته است.

منبع: فرارو

به "مترو این هفته برای دانش آموزان و دانشجویان رایگان است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مترو این هفته برای دانش آموزان و دانشجویان رایگان است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید