مقصد جدید محمد انصاری تعیین شد خبرنگاران

به گزارش فارس کلوب، مدافع پرسپولیس در صورتی که رضایتنامه اش را دریافت کند با پیشنهاد جدی یکی از تیم های لیگ برتری روبه رو است.

مقصد جدید محمد انصاری تعیین شد خبرنگاران

به گزارش گروه ورزشی فارس کلوب، از روز دوشنبه هفته جاری که محمد انصاری با لباس شخصی در تمرینان پرسپولیس حاضر شد، شایعه خروج او پررنگ شد. از سوی دیگر یحیی گل محمدی سرمربی و مدیران باشگاه پرسپولیس با این جدایی مخالف هستند. سرخپوشان در سه جبهه (لیگ، لیگ قهرمانان آسیا و جام حذفی) درگیر هستند، با این اوصاف به هیچ وجه قصد ندارد بازیکن کم حاشیه و با تجربه ای، مثل انصاری را از دست بدهند. با این همه نیمکت نشینی مداوم انصاری بعد از رفع مصدومیت و خرید مدافع جدید کار را سخت کرده است تا ساز جدایی اش بیشتر از قبل کوک باشد.

در همین حال شایعاتی مطرح بود که انصاری از سایپا، مس رفسنجان، گل گهر سیرجان پیشنهاد دارد. در این میان انصاری به پیشنهاد مس رفسنجان جدی تر از بقیه گزینه ها فکر می کند.

به همین دلیل علی علیزاده معاون فنی باشگاه مس رفسنجان در گفت وگویی، گفت: نه تنها محمدانصاری بلکه هر بازیکنی که بتواند به تیم ما کمک کند، او رابه خدمت می گیریم. انصاری تحت قرارداد پرسپولیس است. هر وقت رضایتنامه اش را دریافت کند به طور قانونی با این بازیکن پای میز مذاکره می نشینیم؛ البته تایید ربیعی سرمربی تیم برای نهایی شدن این انتقال خیلی مهم است

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "مقصد جدید محمد انصاری تعیین شد خبرنگاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مقصد جدید محمد انصاری تعیین شد خبرنگاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید