پاکدل: عملکرد بانوان مقدمه ای برای حمایت بیشتر از هندبال است

به گزارش فارس کلوب، رئیس فدراسیون هندبال گفت:قطعا اگر کادرفنی روی نیمکت بود شرایط بازی با قزاقستان متفاوت بود.

پاکدل: عملکرد بانوان مقدمه ای برای حمایت بیشتر از هندبال است

به گزارش فارس کلوب، علیرضا پاکدل پس از کسب مقام چهارم تیم ملی هندبال کشورمان در رقابت های هندبال قهرمانی زنان آسیا گفت: بچه ها تمام توان خود را در این بازی گذاشتند و حتی می توانستیم بازی را ببریم طوری که در اواسط نیمه نخست هم 5 گل از حریف جلو بودیم اما به هر حال نشد.

وی اضافه نمود: بازیکنان با تمام وجود بازی کردند و کوشش کردند که مدال برنز را از آن خود نمایند اما حریف آنها قزاقستانی بود که تازه از مسابقات قهرمانی زنان دنیا برگشته و در چند سال اخیر در سطح اول هندبال زنان آسیا حضور پیروزی دارد.

پاکدل با بیان اینکه امروز هم به علت ابتلای هر سه مربی تیم ملی به کرونا، آنها را روی نیمکت بازی نداشتیم، ادامه داد: قطعا اگر امروز کادرفنی روی نیمکت بود شرایط متفاوت بود.

وی در خصوص شرایط سلامتی سه تن از اعضای کادر فنی و یکی از بازیکنان تیم ملی هم بیان داشت: خداروشکر حال خدیجه قانع و نشمین شافعیان، مربی و مشاور فنی تیم ملی و بعلاوه صونا بیداد، بازیکن تیم ملی خوب است. در خصوص شرایط عزت الله رزمگر هم باید بگویم امروز به همراه سفیر کشورمان در اردن با حضور در بیمارستان جویای احوال و پیگیر درمان مدیرفنی تیم ملی بانوان شدیم. باید بگویم فرایند درمان بسیار بهتر از روزهای قبل است و امیدوارم وی ظرف یکی دو روز آینده از بیمارستان مرخص گردد و هر چهار عزیز بزودی به کشور باز گردنند. در اینجا باید از حمایت های آقای ناصری، سفیر کشورمان در اردن تشکر کنم.

وی در ادامه با اشاره به صعود تاریخی تیم ملی هندبال بانوان کشورمان به مرحله نیمه نهایی و حضور در رقابت های دنیای ادامه داد: تیم ملی هندبال بانوان تا همین اینجا صعود تاریخی به رقابت های دنیای و مقام چهارم رقابت های آسیایی را کسب نموده که برای نخستین بار در تاریخ هندبال بانوان کشورمان رقم خورده است و این امر نتیجه کوشش بازیکنان و کادرفنی بود و من باید از همه این عزیزان تشکر کنم. بازیکنان تیم ملی بانوان برای نخستین بار در مسابقات دنیای حضور خواهند داشت و همین که پرچم کشورمان در مسابقات دنیای برافراشته گردد، اتفاق مهمی است و باید از همه کسانی که باعث شدند چنین امر مهمی برای هندبال کشورمان رقم بخورد، تشکر کنم.

پاکدل اعلام کرد: همین جا باید از وزارت ورزش و کمیته ملی المپیک که به تیم ملی یاری کردند و از حمایت های همدلانه شخص آقای سجادی وزیر ورزش و جوانان، صالحی امیری رییس کمیته ملی المپیک و همکاران این دو عزیز و به خصوص همکارانم در کادر اجرایی فدراسیون، اصحاب رسانه و شرکت اشتادسازه و شخص آقای حسامی، حامی اقتصادی تیم ملی بانوان و بعلاوه هیات های هندبال دو استان قزوین و خصوصا خراسان رضوی که در زمینه برگزاری اردوهای آماده سازی تیم ملی نقش مهمی داشتند، تشکر و قدردانی کنم.

رئیس فدراسیون هندبال با اشاره به حضور پیروز و عملکرد درخشان دو کوبل داوری از استان های اصفهان و قزوین متشکل از فرناز مظاهری، عاطفه مظفری، مرضیه قفلی و مژگان حسن زاده به همراه میترا نوری عضو فنی این مسابقات، گفت: این مساله هم اتفاق مهمی بود و امیدوارم تمام این اتفاقات باعث گردد حمایت جدی تری از هندبال کشورمان که ورزشی مجذوب کننده و پرطرفدار است، صورت گیرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پاکدل: عملکرد بانوان مقدمه ای برای حمایت بیشتر از هندبال است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پاکدل: عملکرد بانوان مقدمه ای برای حمایت بیشتر از هندبال است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید