کنایه عجیب مجیدی به تیم قلعه نویی، اقدام شهرستانی ها خنده دار است

به گزارش فارس کلوب، تیم فوتبال استقلال در هفته بیست و چهارم لیگ برتر ساعت 20:45 دقیقه روز سه شنبه در استادیوم آزادی تهران به مصاف تیم پیکان خواهد رفت. استقلال با 54 امتیاز صدرنشین جدول رده بندی لیگ بیست و یکم است.

کنایه عجیب مجیدی به تیم قلعه نویی، اقدام شهرستانی ها خنده دار است

فرهاد مجیدی در نشست خبری قبل از این ملاقات گفت: در این مدت زمین تمرین مناسبی نداشتیم اما بازیکنانم با تمام توانشان تمرین کردند. باشگاه هم تمام تلاشش را می نماید اما متاسفانه زمین هایی که انتخاب می کنیم احتیاج به زمان دارند تا شرایط مطلوب داشته باشند.

وی در خصوص تیم پیکان گفت: برخلاف بعضی تیم ها که بازیکنان اسمی را به خدمت می گیرند تیم پیکان بازیکنان جوانی را در اختیار دارد که باید به مجموعه این تیم تبریک بگویم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال ادامه داد: با این شرایط ما ملاقات سختی برابر پیکان خواهیم داشت. در جام حذفی هم این تیم ما را اذیت کرد. البته ما نه تنها ملاقات برابر پیکان بلکه هفت ملاقات آینده استقلال بسیار سخت هستند و باید تمام توانمان را بگذاریم تا بتوانیم نتایج لازم را کسب کنیم.

مجیدی با تقدیر از همکاران و بازیکنانش که باعث شدند که به عنوان برترین سرمربی سال انتخاب گردد گفت: برای زمین تمرین باید قبل از شروع فصل به فکر می بودند. من به همراه آقای آجورلو 10 زمین را دیدیم اما زمینی که مناسب باشد را پیدا نکردیم و همه زمین ها احتیاج به زمان دارند تا ترمیم شوند.

سرمربی تیم فوتبال استقلال ادامه داد: از بین زمین هایی که دیدیم دو سه زمین خوب بودند که آنها را هم تیم های شهرستانی گرفته اند. واقعا خنده دار است که تیم های شهرستانی که در شهر خودشان چند زمین دارند می آیند و زمین تیم های تهرانی را می گیرند. من باورم نمی گردد که اجازه می دهند این تیم ها در تهران تمرین می نمایند. حق تیم های تهرانی خورده می گردد. متاسفانه تیم های شهرستانی و صنعتی با اجاره بالا این زمین ها را گرفته اند.

وی ادامه داد: ما زمین تمرین خوبی نداشتیم اما بازیکنان غر نزدند و با تمام توان تمرین کردند. من شرمسار بازیکنان هستم. زمین مجموعه ورزشی انقلاب هم آماده می گردد اما برای فصل آینده مسئله ای نخواهیم داشت چون زمین کمپ حجازی آماده می گردد.

مجیدی که در صحبت هایش چندین بار به تیم های صنعتی کنایه زد گفت: این ماجرا واقعا خنده دار است که تیم شهرستانی و صنعتی با اجاره بالا زمین تیم مرکز نشین را اجاره نموده است. مثل این می ماند که ما برویم زمین سیرجان را اجاره کنیم!

فرهاد مجیدی در خصوص شکست ناپذیری استقلال گفت: من اصلا به این مسائل فکر نمی کنم. با توجه به شرایط جدول برای سه امتیاز بازی خواهیم کرد و امیدوارم بازی خوبی را از هر دو تیم ببینیم.

سرمربی تیم فوتبال استقلال در خصوص بازگشت مرادمند گفت: باشگاه در حال پیگیری هست و باید ببینیم چه می گردد.

وی در خصوص قرعه کشی جام جهانی گفت: با توجه به قرعه کشی که اجرا شده است من فکر می کنم که تیم ملی فوتبال ایران برای اولین بار از گروهش صعود خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری مهر

به "کنایه عجیب مجیدی به تیم قلعه نویی، اقدام شهرستانی ها خنده دار است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کنایه عجیب مجیدی به تیم قلعه نویی، اقدام شهرستانی ها خنده دار است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید