انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک میان دانشگاه صنعتی سهند و سازمان نظام مهندسی معدن آذربایجان شرقی

به گزارش فارس کلوب، خبرنگاران/آذربایجان شرقی مدیر ارتباط با صنعت دانشگاه صنعتی سهند تبریز از انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک میان این دانشگاه و سازمان نظام مهندسی معدن استان خبر داد.

انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک میان دانشگاه صنعتی سهند و سازمان نظام مهندسی معدن آذربایجان شرقی

امیر رضوانی مقدم در مراسم انعقاد این تفاهم نامه اظهار کرد: دانشگاه ها باید در جامعه اثرگذار باشند و در حل مسائل صنعت نقش ویژه ای را ایفا کنند چراکه ارتباط دانشگاه ها با صنعت امری بسیار مهم و ضروری است.

وی ادامه داد: دانشگاه سهند نیز این موضوع را یکی از مأموریت های اصلی خود قرار داده تا در همکاری با صنایع استان و برطرف موانع و مسائل آنها موثر باشد که در این راستا تفاهم نامه همکاری مشترکی میان این دانشگاه و سازمان نظام مهندسی معدن استان منعقد شد.

وی همچنین اضافه کرد: با امضای این تفاهم نامه در طرح های پژوهشی حوزه صنایع و معادن همچنین در بحث آموزش و برگزاری دوره های مشترک نیز با این سازمان همکاری های مشترکی را خواهیم داشت که امیدواریم نتایج موثری حاصل شود.

به گزارش فارس کلوب، نایب رئیس سازمان نظام مهندسی معدن آذربایجان شرقی نیز طی سخنانی گفت: تفاهم نامه همکاری مشترک بین دانشگاه صنعتی سهند و سازمان نظام مهندسی معدن استان منعقد شد تا در حوزه های مختلف همکاری های موثری را داشته باشیم.

محمد حسین احمدی گفت: در حوزه آموزشی، پژوهشی، توسعه صنایع معدنی استان همچنین برطرف کردن مسائل این حوزه از ظرفیت اساتید و دانشجویان تحصیلات تکمیلی این دانشگاه استفاده خواهیم کرد تا جایی که امکان دارد موانع معدنی استان را برطرف کنیم.

وی در پایان اضافه کرد: در امر آموزش نیز از اساتید دانشگاه صنعتی سهند و امکانات آموزشی این دانشگاه استفاده خواهیم کرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک میان دانشگاه صنعتی سهند و سازمان نظام مهندسی معدن آذربایجان شرقی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "انعقاد تفاهم نامه همکاری مشترک میان دانشگاه صنعتی سهند و سازمان نظام مهندسی معدن آذربایجان شرقی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید