ساخت انواع گلخانه در ایران و خاورمیانه با تجهیزات مدرن هیتر گلخانه باید چه امکاناتی داشته باشد

به گزارش فارس کلوب، هیتر گلخانه باید چه امکاناتی داشته باشد

رپرتاژآگهی - هیتر گلخانه در فضای گلخانه شرایط رشد طبیعی را برای انواع زیادی از گیاهان و گل ها و همچنین محصولات خوراکی به وجود می آورد تا بتوانید در هوای سرد انواع همچنان فعالیت خود را ادامه دهید. داشتن دمای مناسب در فصل زمستان یکی از مهم ترین عوامل رشد گیاهان است که در فضای گلخانه ای توسط هیتر گلخانه وجود می آید. علاوه بر گرما، وجود هوایی با میزان آلاینده هایی مناسب برای رشد گیاهان لازم است. دقت داشته باشید که میزان آلاینده ها نه خیلی کم باشد و نه خیلی زیاد، چرا که در هر دو صورت رشد اندام های رویشی گیاه با مشکل روبرو خواهد شد. در صورت زیاد بودن آلاینده ها، سموم خطرناک وارد بدن گیاه می گردد و رشد آن ها را با مشکل روبرو می نماید و در صورت نبود آلاینده ها، گیاهان بسیار حساس و شکننده می شوند و در برابر کوچک ترین آفت ها ضعیف می شوند، که این نیز بسیار خطر ناک است.

ساخت انواع گلخانه در ایران و خاورمیانه با تجهیزات مدرن هیتر گلخانه باید چه امکاناتی داشته باشد

انواع هیتر گلخانه

هیتر گلخانه ای در سه نوع گاز سوز، دو گانه سوز و گازوئیلی سوز وجود دارد، که هر کدام از آن ها با توجه به نوع سوخت خود، دارای اجزا و امکانات خاصی هستند تا بتوانند هوایی گرم و پاک را در فضای گلخانه ای ایجاد نمایند. در بین سه نوع هیتر های گلخانه ای ذکر شده، هیتر های گازوئیلی سوز در درجه اول نسبت به سایرین بهتر هستند چرا که از نظر هزینه به صرفه تر هستند اما در صورتیکه به سوخت هیتر های گازوئیلی سوز دسترسی ندارید، هیتر گلخانه برقی مورد بهتری می باشد.

فراوری هیتر گلخانه ای شرکت گل سبز فرداد میثاق با چند ویژگی برتر

به هنگام خرید هیتر گلخانه با انواع زیادی از آن ها روبرو می شوید که هر کدام ویژگی های خاصی را در اختیار شما قرار می دهند و همچنین با توجه به ویژگی ها، قیمت های مختلفی نیز دارند که می توانید از الگوی زیر برای مقایسه هیتر های گلخانه ای بهره ببرید.

نایلون گلخانه:

استفاده از نایلون گلخانه برای ساخت گلخانه شخصی شما فواید زیادی دارد. ساخت نایلون گلخانه و استفاده از آن بسیار آسان است و هزینه بسیار کمتری نسبت به یک قاب بزرگ شیشه ای دارند. نایلون همان چیزی است که می تواند گرما و رطوبت گلخانه را حفظ کند. بسته به نوع نایلون مورد استفاده ، می توانید حتی در شرایطی که هوا در زمستان تنظیم می شود ، انواع مختلفی از گل ها را پرورش دهید.

نایلون گلخانه چیست؟

نایلون گلخانه از دوام بیشتری نسبت به نایلون معمولی برخوردار است. ورق های نایلون معمولی هنگام برش به راحتی پاره می شوند زیرا انتهای آن می پیچد ، اما پوشش گلخانه مخصوص ساخته شده است تا در برابر پاره شدن و ایستادگی در برابر آب و هوا مقاومت کند. در واقع به جای اینکه فقط از ورق ها تشکیل شود ، بافت هایی نیز درون ان قرار می گیرد. این نوع نایلون برای پوشاندن اندازه ها و شکل های مختلف سازه های گلخانه ای مناسب است و می توان در اطراف دریچه ها ، درها و پنجره ها قاب بندی شود.

انواع نایلون گلخانه:

پوشش گلخانه بیشتر از چهار نوع مختلف پلاستیک ساخته می شوند. این پلاستیک ها عموماً حدود 2 تا 3 سال دوام دارند. البته هوای شدید مانند طوفان ها ، گردبادها ، تگرگ و یخ زدگی شدید در از بین رفتن نایلون گلخانه تاثیری زیادی ندارد.

پد سلولزی گلخانه

یکی از مهم ترین واسط های تبخیری برای سیستم های سرمایشی محسوب می شود که به دلیل کارایی منحصر به فرد و رضایت بخشی که دارد این روزها بسیار مورد استقبال کاربران اعم از صاحبان گلخانه های صنعتی واقع شده است. ساختار این پدها به گونه ای است که از ورقه های کاغذی سلولزی و با استانداردهای بسیار بالایی ساخته شده است. در واقع این مزیت موجبات تمایز چنین تجهیزات خنک نماینده ای را از سایر سیستم های سرمایشی فراهم آورده است. این سیستم قابلیت نصب به صورت افقی و عمودی، طولی و عرضی را در سالن های گلخانه دارد.

جالب اینجا است که تمامی ورقه های تعبیه شده در این پدها قابلیت جذب آب در میزان بالایی را دارند و این خود سبب به وجود آمدن سرمایش تبخیری می شود. ساختار هندی انواع پد سلولزی گلخانه بسیار منظم و دقیق است که همین مشخصه شاخص باعث می شود تا آب وارد شده به سیستم به طور یکسان و دقیق در تمامی ابعاد پد به سمت بیرون انتشار یابد.

سیستم خنک نماینده پد و فن گلخانه یک سیستم سرمایشی می باشد

که جهت خنک کردن گلخانه های صنعتی و مرغداری ها در مناطق گرم و خشک مورد استفاده قرار می گیرد.

فن گلخانه

یکی از تجهیزات مهم و کاربردی در محیط های گلخانه ای شرکت گل سبز فرداد میثاق همان سیستم فن گلخانه است که با به حرکت درآوردن دائمی هوا، تأمین اکسیژن و همچنین کنترل میزان رطوبت موجود در محیط شرایط مساعدی را برای رشد و پرورش مؤثر گیاهان و محصولات کشاورزی به وجود می آورد.

آیا می دانید با راه اندازی تجهیزاتی همچون فن گلخانه چه میزان اکسیژن مورد احتیاج به گل ها و گیاهان می رسد؟ چند سالی است که از استفاده وسیع از انواع گلخانه ها در جهت پرورش گیاهان و محصولات کشاورزی می گذرد و روز به روز بر میزان علاقه و تمایل افراد در جهت احداث گلخانه های کوچک و بزرگ متعدد می گذرد. در حقیقت گسترش روزافزون شهرنشینی و افزایش جمعیت از یک سو و احتیاج شدید مردم به فراوری مواد غذایی در سایر فصول سال از سوی دیگر موجبات چنین گسترشی را فراهم آورده است. به همین دلیل هر روزه شاهد احداث و راه اندازی شمار زیادی گلخانه های متعدد در اقصی نقاط کشور هستیم و این خود شروع حرکت صنعت کشاورزی به سمت تغییر و تحولاتی بزرگ است. یکی از مهم ترین تجهیزاتی که در فرایند فراوری محصولات و رشد و پرورش گیاهان به روش گلخانه ای به سوی یاری به کشاورزان شتافتفن گلخانه است.

به طبع یکی از مشخصه هایی که موجبات تمایز گلخانه ها را با سایر زمین های کشاورزی فراهم آورده فراوری انواع متعددی از محصولات در تمامی فصول سال است. به سبب چنین ویژگی بایستی که همیشه دارای هوای داخلی معتدل و پایدار باشد. در واقع احتیاج است پارامترهای مختلفی رعایت شود تا بتواند هوای محیط داخل گلخانه مطبوع باشد.

تلفن های تماس شرکت گل سبز فرداد میثاق

تلفن:66565060-021

همراه:09125753841-09121952067

ارسال توسط تبلیغات گوگل ادوردز

منبع: شفقنا اقتصادی

به "ساخت انواع گلخانه در ایران و خاورمیانه با تجهیزات مدرن هیتر گلخانه باید چه امکاناتی داشته باشد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ساخت انواع گلخانه در ایران و خاورمیانه با تجهیزات مدرن هیتر گلخانه باید چه امکاناتی داشته باشد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید