سحر قریشی ازدواج کرد ؟!

به گزارش فارس کلوب، خبرنگاران: سحر قریشی بازیگر ایرانی چندی پیشی عکسی از خود در کنار مردی منتشر کرد که شائبه های رابطه جدیدش قوت گرفت.

سحر قریشی ازدواج کرد ؟!

سحر قریشی از بازیگران سینما و تلوزیون است سحر قریشی با بازی در سریال دلنوازان به معروفیت رسید سحر قریشی متولد دهه60 است سحر قریشی در فضای مجازی حواشی زیادی دارد. سحر قریشی و همسر اولش جنجال های بسیاری در فضای مجازی دارند.

به گزارش فارس کلوب، سحر قریشی را در عکسی لو رفته در کنار این مرد مشاهده می کنید. این عکس شایعه های بسیار را درباره ازدواج او در فضای مجازی منتشر کرد که صحت ندارد.

سحر قریشی فیلم جدیدی را در استوری اینستاگرامش منتشر کرد. او در این فیلم در حال آهنگ خوانی و خیابان گردی است.

روایت سحر قریشی از فساد در سینما

من به خاطردوران ممنوع الفعالیتی دائما تهدید می شدم که اگر بخواهی در سینما کار کنی فلان و… اگر وارد فلان پروژه نشوی نمی گذاریم کار کنیم. تا اینکه یک دفتر سینمایی به نام یک کارگردان سینمایی معروف مرا خواستند که من باب آشنایی با ایشان را نداشتم ولی از نظر جایگاه ایشان را می شناختم.

گفتند راننده ای را دنبال شما می فرستیم تشریف بیاورید دفتر. این اتفاق برای بسیاری از بچه هایی که علاقه مند به بازیگری هستند افتاده است. چیزهایی عجیبی تا کنون شنیده ام و سر صحنه می بینم.

متاسفانه بسیاری از بانوان علاقه مند به بازیگری هیچ موقع به این دفاتر نمی رسند و اگر برسند به دفاتری خواهند رسید که دفتر نیست و این اتفاق برای من سحر قریشی افتاد.

به احترام آن فیلمساز، با ذوق و هیجان روز آدینه قبول کردم به دفتر آن کارگردان معروف بروم. تلفنی به من گفتند که برای تو ماشین خواهیم فرستاد.

راننده تاکسی باوجدان

ماشین (تاکسی سمند) دنبال آمدم و من سوار ماشین شدم. وارد جهت شدیم و با راننده صحبت می کردم و متوجه شدم ایشان راننده آقای کارگردان معروف هستند چون آغاز به خاطره تعریف کردن کرد و خاطره هایی که ایشان تعریف می کرد بخش هایی از آن را به وسیله همکاران دیگر شنیده بودم.

رسیدیم به دفتر راننده گفتند که همین پلاک است و به ایشان گفتم می گردد بایستید. چون جایی که مرا برده بود خیلی خلوت بود. ایشان موافقت کردند و من پیاده شدم و هرچه زنگ دفتر را میزدم کسی در را باز نمی کرد.

شانسی که من آوردم این بود که کسی در را باز نکرد. مثل اینکه پشیمان شده بود و نمی دانم در اون شرایط فقط خدا به من رحم کرد. هی زنگ زدم و به راننده گفتم در دفتر را باز نمی نمایند.

بعد گفتم که خود ایشان هم زنگ بزنند اما باز هم در را باز نکردند و بعد متوجه شدم آنجایی که من رفتم اصلا دفتر این کارگردان سرشناس نبود.

چون خیلی شناخت از موقعیت دفاتر نداشتم نمی دانستم که اینجا دفتر آن کارگردان مطرح نیست. آنجا دفتر نبود و در هم روی من چون راننده ایستاده بود باز نشد و من هم برگشتم اما یک حال خیلی منقلبی و بدی داشتم.

ماجرای دوستی سحر قریشی با امیر مقاره

عکس های جدیدی که دو بازیگر پر حاشیه ما در فضای مجازی منتشر می نمایند راز های بسیاری را آشکار نموده است. لباس های سحر قریشی و امیر مقاره که جدیدا در اینستاگرام خود منتشر می نمایند به طرز باورنکردنی با هم ست است.

شاید برایتان جالب باشد که بدانید دوست دختر امیر مقاره کیست؟ با کمی دقت در میان سلبریتی ها و هنرمندان میتوان به نکته های عجیب و جدیدی دست یافت. اخیرا امیر مقاره با بازی در سریال نمایش خانگی خود را میان مردم محبوب تر نموده است و همه در پی این هستند که از زندگی خصوصی او بیشتر بدانند.

اخیرا عکس های مشترکی از امیر مقاره و سحر قریشی که تفاوت سنی 8 سال دارند در فضای مجازی منتشر شد که از چشمان تیزبین بعضی از مخاطبان دور نماند . در این عکس ها امیر مقاره و سحر قریشی لباس های ست و یکدستی از مارک های خاص خریدند که نمی تواند این همه تشابه در پوشش اتفاقی باشد.

این حرکت عجیب چندی پیش هم از بازیگر معروف ، نوید محمدزاده و فرشته حسینی دیده شد که بعد از مدتی خبر ازدواج آن ها در فضای مجازی منتشر شد و این اتفاق دور از فکر هم نبود حال نیز این حرکات از امیر مقاره و سحر قریشی نیز می تواند مژده ای از ازدواج یا دوستی آن ها باشد.

در ادامه عکس های عجیب از این دو سلبریتی را مشاهده می کنید ؛ کلاه و عینک های آن ها شبیه به هم است ، آن هم چندین بار !

منبع: رکنا

به "سحر قریشی ازدواج کرد ؟!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سحر قریشی ازدواج کرد ؟!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید