شیرهایی که از گرسنگی دُم خود را جویدند!

به گزارش فارس کلوب، تصاویری تلخ از شیر ها در پناهگاه حیات وحش مکزیک که در شرایط وحشتناکی زندگی می نمایند، در شبکه های اجتماعی دست به دست می گردد.

شیرهایی که از گرسنگی دُم خود را جویدند!

به گزارش فارس کلوب، آرتورو ایسلاس آلنده، هنرپیشه 35 ساله مکزیکی، در یک پست در شبکه های اجتماعی که گمان می رود در مرکز حیات وحش بنیاد ببر سفید و جگوار سیاه گرفته شده است، شرایط اسفناک حیوان را برجسته کرد.

در تصاویر منتشر شده به نظر می رسد نشانه هایی از خوردن دُم شیر ها به وسیله خودشان وجود دارد.

این ویدئوی تلخ تعدادی از شیر ها را نشان می دهد که ضعیف و لاغر به نظر می رسند و زخم های مختلفی در سراسر پوستشان وجود دارد.

آلنده با انتشار این ویدئو، این زیستگاه را هولوکاست نامید و گفت نمی فهمد چگونه برای مدت طولانی، هیچ کس کاری انجام نداده است تا به رنج حیوانات خاتمه دهد.

بنا بر گزارش ها، این بنیاد، واقع در محله تلالپان در مکزیکوسیتی، به نجات گربه های وحشی و سایر حیوانات از شرایط وحشتناک در سیرک ها، باغ وحش ها و مراکز پرورش غیرقانونی اختصاص دارد.

با این حال، این بازیگر فاش کرد که یائل رویز، فعال حقوق حیوانات، پس از دو سال کار در آنجا و مشاهده بی توجهی به حیوانات، این مرکز را به دادستان فدرال گزارش کرد، اما ظاهراً پاسخی دریافت نکرد.

وی گفت: رویز در پی من گشت و خواست مرا ببرد. رفتم و توانستم این صحنه های وحشتناک را ببینم، ضبط کنم و شاهد آن باشم.

یائل رویز درباره دُم مثله شده شیر ها گفت که گربه های بزرگ از اضطراب دم خود را می خورند.

آقای آلنده و گروه های حقوق حیوانات مانند انجمن باغ وحش ها، پرورش دهندگان و آکواریوم های مکزیک از این شرایط شکایت نموده اند.

منبع: فرارو

به "شیرهایی که از گرسنگی دُم خود را جویدند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شیرهایی که از گرسنگی دُم خود را جویدند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید