ندا یاسی و بهاره رهنما در ترکیه همسایه شدند !

به گزارش فارس کلوب، خبرنگاران: اخیرا تصویری در فضای مجازی منتشر شد که ثابت می نماید ندا یاسی و بهاره رهنما با یکدیگر همسایه هستند و شاید ملاقاتی هم داشته اند !

ندا یاسی و بهاره رهنما در ترکیه همسایه شدند !

ندا یاسی از شاخ های اینستاگرامی است که در جنوب ایران متولد شده است. ندا یاسی فوق لیسانس پرستاری از کانادا دارد. ندا یاسی در ایستاگرام پست های خشمگین و بی ادبانه ای منتشر می نماید. ندا یاسی مدتی به کمپ پناهندگان در ترکیه رفت و بعد توانست اقامت کانادا را بگیرد. ندا یاسی و بهاره رهنما همسایه شدند.

به گزارش فارس کلوب، این بار یک عکسی از ندا یاسی و بهاره رهنما در فضای مجازی منتشر شده است که هجمه های بسیاری را به خود اختصاص داده است. چندی پیش بهاره رهنما به ترکیه سفر نموده بود و سفر این خانم بازیگر حاشیه سازی های بسیاری را در فضای مجازی داشت. پس از منتشر شدن استوری ساده ای از بهاره رهنما و منظره خانه ای که در آن سکونت دارد، خیلی از حاشیه های جدیدی برای این خانم بازیگر ایجاد شد. چندی پس از آن ندا یاسی یکی از بلاگر هایی که با انجام کارهای نامتعارف سعی در افزایش فالوور دارد عکسی را با همان منظره در پیج شخصی خود منتشر کرد.

این اقدام از آن ها باعث شد مردم بدانند خانم بازیگر و بلاگر معروف اینستاگرام با یکدیگر همسایه هستند.

ندا یاسی چطور سر اینستاگرام را هم کلاه گذاشت؟

او برای اینکه بتواند مردم را فریب بدهد مدارک جعلی فوت خود را به اینستاگرام فرستاده بوده و حالا احتمالا به اینستاگرام می گوید که اشتباه شده است. ندا یاسی یکی از چهره های جنجالی اینستاگرام است که رفتار او بسیار ناشایست است و جزو چهره های اینسناگرامی ست که برای به دست آوردن فالوور بیشتر هرکاری می نماید. این چهره اینستاگرامی با دعوت چهره های جنجالی و سوالات بعضا غیر اخلاقی بازدید کنندگان زیادی پیدا کرد. او گاهی در لایوها رفتارهای غیر اخلاقی و حرف های رکیک می زد و حواشی بسیاری داشت. اطلاعات دقیق از خود نداده اما به نظر می رسد حدود 35 سال سن داشته باشد و چند سالی می گردد از کشور مهاجرت نموده است.

منبع: رکنا

به "ندا یاسی و بهاره رهنما در ترکیه همسایه شدند !" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ندا یاسی و بهاره رهنما در ترکیه همسایه شدند !"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید