ویژگی تازه اینستاگرام؛ سرویس اشتراک پولی برای کسب عایدی

به گزارش فارس کلوب، اینستاگرام به تازگی درایالات متحده اقدام به آزمایش اشتراک های پولی با چند تولیدنماینده محتوا نموده است و به آن ها اجازه می دهد در ازای محتوای انحصاری، ویدیو های زنده، استوری ها و نشان بنفش رنگ در کنار نام کاربری خود، مبلغی بصورت ماهیانه از دنبال نمایندگان خود دریافت نمایند.

ویژگی تازه اینستاگرام؛ سرویس اشتراک پولی برای کسب عایدی

به گزارش فارس کلوب، در حالی که ویژگی اشتراک های پولی فقط برای تعداد کمی از تولیدنمایندگان محتوا در ایالات متحده در دسترس است، این ویژگی اکنون در هند برای اشتراک بعضی از تولیدنمایندگان محتوا با ارز محلی هند مشاهده شده است.

با توجه به اسکرین شات های به اشتراک گذاشته شده به وسیله یک کاربر توییتر بنام salman-memon-7، اینستاگرام گزینه اشتراک در حساب های منتخب سازندگان را نمایش می دهد. این اشتراک ها دارای قیمت های 89 روپیه، 440 روپیه و 890 روپیه در ماه هستند. این پرداخت ها در سیستم عاملی اندروید و IOS به وسیله پرداخت های درون برنامه ای انجام می شوند. طبق یک گزارش، قیمت اشتراک های پولی در ایالات متحده از 0.99 دلار تا 99.99 دلار در ماه متغیر است.

این برنامه بعلاوه نشان های بنفش رنگ را در کنار یک نام کاربری و جزئیات مواردی که مشترکین حق دارند منتشر نمایند، مانند داستان های مختص مشترکین، ویدیو های زنده منحصر به فرد به همراه نشان مشترک را نمایش می دهد. در حال حاضر هیچ راهی برای تبدیل حساب اینستاگرام به حساب پولی در هند وجود ندارد. یکی از سخنگویان اینستاگرام می گوید: در حال حاضر، اشتراک ها فقط در ایالات متحده در دسترس خواهند بود، اما امیدواریم به زودی اشتراک ها را در بازار های بیشتری در دسترس قرار دهیم.

در همین حال تیک تاک رقیب اینستاگرام اخیرا فاش نموده که این شرکت در حال کار بر روی اشتراک های پولی می باشد و به سازندگان در پلت فرم اشتراک گذاری ویدیو اجازه می دهد تا از محتوای خود عایدی کسب نمایند. این ویژگی تکمیل نماینده توانایی انعام دادن به سازندگان در TikTok است و در عین حال سبب کسب عایدی ثابت برای آن ها خواهد شد.

سرویس میکروبلاگینگ توییتر نیز سال گذشته ویژگی Super Follows را معرفی کرد که به کاربران این امکان را می دهد تا محتوای مختص مشترکین از جمله محتوای پشت صحنه، پیش نمایش های اولیه و مکالمات مشترکین (برای توییت ها) را با فالوور های خود در این سرویس به اشتراک بگذارند.

منبع: gadgets

منبع: فرارو

به "ویژگی تازه اینستاگرام؛ سرویس اشتراک پولی برای کسب عایدی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ویژگی تازه اینستاگرام؛ سرویس اشتراک پولی برای کسب عایدی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید