مصالح ساختمانی

خبر نو درباره واگذاری سهام عدالت

به گزارش خبرنگاران، افراد تحت پوشش کمیته امداد، بهزیستی و افراد واجد شرایط جزو دهک هایی بودند که سال جاری سهامدار می شوند. واگذاری این سهام به وسیله واگذاری سهام ترجیحی پیش از واگذاری بقیه بلوک ها انجام می گردد.

12 تیر 1401

سفر به مائویی؛ جزیره بزرگ هاوائی

جزیره ماویی یا مائویی (Maui)، دومین جزیره بزرگ هاوائی و هفدهمین جزیره بزرگ در آمریکا محسوب می گردد. جزیره ای طبیعی و مسحور کننده که به خوبی توانسته است بازدید کنندگان را به خود جذب کند.

27 فروردین 1401

کوشش برای گازدار کردن 17محله و سکونت گاه فاقد کد روستایی در خراسان شمالی

خبرنگاران/خراسان شمالی مدیر عامل شرکت گاز خراسان شمالی از کوشش برای گازدار کردم 17 محله و سکونت گاه های فاقد کد روستایی اطلاع داد.

2 بهمن 1400

نمادها و نشانه ها در مسجد جامع یزد

مسجدی با قدمتی نزدیک به 900 سال که شواهد و نشانه هایی از آتشکده ای در عصر ساسانی هم در آن وجود دارد. این مسجد در شهر یزد، خیابان امام خمینی و در انتهای پیاده راه مسجد جامع قرار گرفته است. در دو سوی ورودی این مسجد بازارچه های قدیمی شهر قرار گرفته اند که یکی...

23 مرداد 1400

خبرنگاران تقاضا برای خرید سیمان در هرمزگان بیشتر شده است

بندرعباس- خبرنگاران- فرماندار خمیر گفت: در حال حاضر نیاز هرمزگان به سیمان 2 هزار و 500 تن است و تقاضای مردمی برای خرید سیمان در استان بیشتر شده است.

17 دی 1399

شمش، تماما تحویل می شود اما ...

دبیر انجمن تولیدکنندگان فولاد ایران، اساس مسائل عرضه فولاد در بورس کالا را از جانب آن هایی دانسته که شمش را از بورس کالا به صورت 100 درصدی دریافت کرده اما نهایتا تنها 35 درصد محصول نهایی همچون میلگرد را در بورس عرضه و الباقی را در بازار آزاد به فروش می رسانند...

23 آذر 1399

بورس، لیست نمادهای بورسی متوقف شده

خبرنگاران- از میان نمادهای بورسی، 28 نماد بورسی تا تاریخ 30 مهر ماه به دلایل مختلف از جمله تعلیق نماد معاملاتی، برگزاری مجامع عمومی عادی سالیانه و فوق العاده، افشای اطلاعات با اهمیت گروه الف و… متوقف شدند.

16 آذر 1399

انواع عکس و مدل سنگ آنتیک آشپزخانه مدرن و شیک

ابتدا پیش از اینکه به مبحث مدل سنگ آنتیک آشپزخانه وارد شویم شاید بهتر باشد اندکی در خصوص سنگ آنتیک توضیحاتی را ارائه بدهیم تا برای افرادی که با آن آشنایی کامل ندارند اطلاعات مفیدی در این زمینه فراهم نموده باشیم.در حقیقت سنگ آنتیک از قرار دادن قطعات شکسته...

1 مرداد 1399