همایشها و نمایشگاه ها

حضور هشترود با بیش از 100 طرح و ایده در نمایشگاه ربع رشیدی

خبرنگاران/آذربایجان شرقی فرماندار هشترود گفت: در سالجاری شهرستان هشترود با بیش از 100 طرح و ایده در نمایشگاه ربع رشیدی شرکت خواهد نمود.

12 آبان 1400

پاگانی هوایرا BC پاچتو تمپستا با قدرت 815 اسب بخار معرفی گردید

پاگانی به مناسبت 10 سالگی ابرخودروی هوایرا، نسخه ای ویژه با نام پاگانی هوایرا BC پاچتو تمپستا معرفی نموده است که 815 اسب بخار قدرت و 6 خروجی اگزوز دارد.

24 مرداد 1400

کنفرانس اقتصاد کشاورزی در حوزه بازاریابی و تجارت در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می شود

دوازدهمین کنفرانس ملی اقتصاد کشاورزی در حوزه بازاریابی و تجارت محصولات کشاورزی در 11 و 12 خرداد در دانشگاه فردوسی مشهد برگزار می شود.

6 خرداد 1400

زمینه استفاده ایران از گذرگان نخوان فراهم است

خبرنگاران : الهام علی اف: ایران هم از گذرگاه نخجوان که از ارمنستان عبور می نماید استفاده خواهد نمود

25 بهمن 1399

محدوده پل تاریخی شهرستان می تواند به محور گردشگری اصفهان تبدیل شود

به نقل از روابط عمومی اداره کل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی استان اصفهان، فریدون اله یاری امروز 11 دی ماه با اعلام این مطلب، افزود: پل تاریخی شهرستان به عنوان کهن ترین پل تاریخی بر روی زاینده رود (با قدمتی نزدیک به دو هزار سال) درمحور تاریخی جی و شهرستانه...

18 بهمن 1399

پژوهشگران دانشگاه رازى پیروز به بومی سازی تجهیزات فتوراکتور های آزمایشگاهی شدند

عضو هیئت علمی گروه شیمی کاربردی دانشگاه رازی کرمانشاه گفت: پژوهشگران این دانشگاه پیروز به بومی سازی تجهیزات فتوراکتور های آزمایشگاهی و منابع تغذیه الکتریکی فتوراکتور ها با هدف تصفیه آب شدند.

25 آذر 1399

گیگز اتهام ضرب و شتم نامزدش را رد کرد

سرمربی تیم ملی فوتبال ولز اتهام ضرب و شتم نامزدش را رد کرد.

11 آذر 1399

درخشش گروه فولاد مبارکه در پنجمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال

گروه فولاد مبارکه متشکل از شرکتهای فولاد مبارکه، فولاد هرمزگان و فولاد سنگان در پنجمین اجلاس سراسری نشان عالی مدیر سال، نشانهای عالی این اجلاس را درو کردند.

3 آذر 1399

تولید محصولات با پیچیدگی بیشتر، گامی برای توسعه اقتصادی

دبیر کنفرانس ملی علم، فناوری و پیچیدگی اقتصادی، گفت: ما برای توسعه اقتصادی باید به سمت تولید محصولات با پیچیدگی بیشتر گام برداریم.

29 آبان 1399

خبرنگاران مدیرکل کتابخانه های عمومی فارس: سیاست های ترویج کتابخوانی احتیاج به بازنگری دارند

شیراز- خبرنگاران- مدیرکل کتابخانه های عمومی فارس با بیان اینکه سیاست گذاری ها در زمینه ترویج مطالعه چندان کارآمد نیست، گفت: این سیاست ها احتیاج به اصلاح و بازنگری دارند.

29 مهر 1399

مکرون: ترکیه همانند دیگر اعضای ناتو عمل نمی کند

امانوئل مکرون رئیس جمهوری فرانسه در ادامه تنش ترکیه و یونان و حمایت اتحادیه اروپا از آتن بر اثر اختلاف منابع انرژی در دریای مدیترانه، در انتقاد از آنکارا گفت که ترکیه رفتاری همانند دیگر اعضای ناتو ندارد.

22 مهر 1399

منوچهر سلیمی درگذشت

منوچهر سلیمی نویسنده پیشکسوت بچه ها و نوجوانان در 92سالگی درگذشت.

15 مهر 1399

نسل پنجم تلفن همراه رشد اقتصاد دیجیتال را رقم می زند

رئیس جمهوری اول مرداد ماه در جلسه هیأت دولت از راه اندازی نسل پنجم تلفن همراه در تهران اطلاع داد و گفت این نسل بتدریج گسترش می یابد و نسل پنج، فقط یک ابزار ارتباطی نیست و در کنار هوش مصنوعی سکوی پرش اقتصاد دیجیتال ایران است.

26 شهریور 1399

نینتندو هیچ نمایشی برای چند ماه آینده ندارد

بحران جهانی حال حاضر گریبان شرکت های بازی سازی را گرفته است. از طرفی نمایشگاه های مختلف مثل E3 و گیمزکام لغو شده اند و از طرف دیگر هم بازی سازان مثل گذشته نمی توانند روی پروژه های خود کار نمایند. شرکت های مختلف هر کدام راهکارهای متفاوتی برای نمایش بازی...

2 مرداد 1399

کتاب گزیده آثار نقاش 78 ساله رونمایی می شود

به گزارش خبرنگاران، مژده طباطبایى، مدیر گالرى مژده با اعلام این خبر گفت: منوچهر نیازی یکى از معدود بازماندگان نقاشى های رمانتیک هنر مدرن ایران است که 6 دهه پرثمر را در تاریخ نقاشى کشورمان به یادگار دارد. حضور آثارش در موزه هاى معتبر دنیا و مجموعه هاى...

1 تیر 1399

انتظار چاپ بیش از 100 کتاب کودک پشت سد گرانی کاغذ

خبرنگاران: گرانی کاغذ و مسائل موجود در عرصه نشر سبب شده است تا انتشارات سوره مهر به عنوان یکی از ناشران پیروز در عرصه ادبیات کودک و نوجوان، چاپ بیش از 100 عنوان کتاب خود را به نمایشگاه سال آینده موکول کند.

29 خرداد 1399

حمایت از کارگاه های صنایع دستی بوشهر با هدف جهش فراوری

معاون صنایع دستی بوشهر گفت: توسعه کارگاه های صنایع دستی در این استان می تواند یکی از مصادیق جهش فراوری در سال جدید باشد.

14 خرداد 1399

تعطیلی صنوف غیرضروری تا 20 فروردین ادامه دارد

خبرنگاران/زنجان رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان زنجان گفت: بر اساس ابلاغیه ستاد ملی مبارزه با کرونا، واحدهای صنفی، بازار و کسبه تا 20 فروردین ماه همچنان تعطیل خواهد بود و اجازه فعالیت طی این مدت را ندارند و همان ضوابط و مقرارتی که برای واحدهای صنفی...

3 خرداد 1399

با مقابله همگانی جلوی شیوع کروناویروس را بگیریم، آمادگی دولت برای کمک به کهگیلویه و بویراحمد

خبرنگاران/کهگیلویه و بویراحمد معاون پارلمانی رییس جمهور گفت: باید تلاش کرد با پیشگیری و مقابله همگانی جلوی شیوع کروناویروس را گرفت و زنجیره انتقال این ویروس را قطع کرد.

25 اردیبهشت 1399

خبرنگاران ازن ژنراتور راهی برای مقابله با کرونا

کرمانشاه- خبرنگاران- این روزها با شیوع ویروس کرونا در سطح کشورهای دنیا، کارشناسان و مردم این سوال را از خود می پرسند که آیا می توان این ویروس را از روی سطوح در فضاهای بسته و سرپوشیده از بین برد تا افراد کمتری به آن دچار شوند.

21 فروردین 1399
تعداد: (23)